Počinje drugi ciklus priprema

Narednog vikenda počinje 2. ciklus priprema za malu maturu. U subotu 30. novembra, na nastavu će krenuti svi učenici koji nisu startovali sa pripremama početkom oktobra. Sa njima će raditi isti tim nastavnika kao i sa ostalim đacima.

Kao što je bio slučaj i u prethodnom periodu, pripremna nastava će se i ubuduće odvijati na dve lokacije. Najpoznatija učionica se nalazi na Bežanijskoj kosi u ulici Peđe Milosavljevića 48, dok oni koji žive na Novom Beogradu u popularnim „Blokovima“, pripremnu nastavu mogu slušati u učionici u Jurija Gagarina 185.

Plan i program drugog ciklusa obuhvata kompletno gradivo koje će se naći na maloj maturi. Zbog zgusnutog rasporeda i velikog broja raspusta, ovaj ciklus karakteriše i veći fond časova, pa će za razliku od ostalih učenika, polaznici ovog kursa imati 4 dvočasa tokom vikenda (dva subotom i dva nedeljom).

Više informacija, kao i kompletan plan i program možete naći na OVOM LINKU.