Redovno održavanje časova tokom praznika

Dan kapitulacije Nemačke u Prvom svetskom ratu je državni praznik u Republici Srbiji koji se obeležava 11. novembra. Ovaj datum podseća na dan kada su, 11. novembra 1918. godine u železničkom vagonu u Kompijenu, sile Antante potpisale primirje sa Nemačkom i time okončale Prvi svetski rat.

Ovaj državni praznik se u Republici Srbiji proslavlja od 2012. godine. Pre toga se obeležavao na prvim časovima u svim osnovnim i srednjim školama u Srbiji od 2005. godine.

Iako škole neće raditi, „Obrazovni centar Tiangl“ će biti aktivan tokom praznika. Na programu za vikend će, kao što je i ranije planirano, biti pripremna nastava za male maturante, pripremna nastava iz matematike za srednjoškolce, kao i redovna nastava.

I na sam dan praznika, 11. novembra, vrata Triangla će biti otvorena za sve učenike.

Vidimo se!